Dziecięca zabawa potrafi znaleźć swoje źródło w wielu akcesoriach, nawet tych, które należą do codziennego, domowego użytku. Wielofunkcyjność niektórych rozwiązań pozwala łączyć z sobą praktyczność, obowiązki, a jednocześnie dać najmłodszym przestrzeń do zabawy. Takim narzędziem może być tablica magnetyczna, która wydaje się być przyrządem biurowym, a jednak doskonale odnajduje się w domowej organizacji czasu oraz interakcjach dzieci.

Magnesy do tablic (szukaj na durashop.pl), które są używane jako łącznik materiału z planszą odznaczają się wieloma kolorami, ale i kształtami, które dzieci uwielbiają, dając im świetną zabawę przed długie godziny. Pamiętać jedynie należy, aby drobne elementy przechowywać z dala od najmłodszych użytkowników, którzy mogą je omylnie potraktować jako przysmak.

Sama tablica jest świetnym narzędziem w domowej organizacji i planowaniu, a także przypominaniu o ważnych wydarzeniach. Można ją łatwo powiesić w dowolnym miejscu, będąc pewnym że będzie wyglądała stylowo i nowocześnie. Magnesy, które stanowią jej wyposażenie sprawdzą się zawsze, kiedy najdzie konieczność powieszenia kartek, rachunków lub innych zapisków, a celem utrzymania porządku na nieużywane akcesoria, można zaopatrzyć się w organizer, w którym te będą przechowywane. Wszystkie elementy dostępne są w sklepach z artykułami papierniczymi i stanowią bogaty asortyment kształtów i kolorów, z których każdy może dopasować je do stylu swojego wnętrza. Elementy magnesów można także dokupywać w ilościach pojedynczych lub hurtowych.