Automatyczne datowniki to niezbędne narzędzia pracy nie tylko dla księgowych, ale również handlowców. Urządzenie tego typu doskonale nadaje się do stemplowania różnorodnych dokumentów firmowych i do potwierdzania odbioru dostaw. Porządny datownik od renomowanego producenta jest w stanie znacząco usprawnić codzienną pracę, dlatego też warto poświęcić nieco czasu, aby wybrać wysokiej jakości urządzenie, które nie zawiedzie w najmniej spodziewanym momencie.

Na co zwrócić uwagę?

Wybierając nowy datownik, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość wykonania samej konstrukcji oraz na to, aby urządzenie posiadało wbudowaną stopkę antypoślizgową, która znacząco zwiększa stabilność. Warto sprawdzić także w jakim standardzie wybijana jest data. Dla wielu osób olbrzymie znaczenie ma również wysokość czcionki, której nie można bagatelizować.

Datowniki na indywidualne zamówienie

Na rynku jest bardzo wiele rzetelnych firm, które oferują datowniki na indywidualne zamówienie (zobacz tu: https://biurwa.pl/datowniki). Jest to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych firm, które potrzebują nietypowych stempli. Oprócz daty i godziny na stemplach można ustawić także indywidualne logo firmy. Oprócz loga na datowniku można umieścić takie napisy jak np. zapłacono, gotówka albo polecony. Zamawiając nowy sprzęt można wybrać także indywidualny system zapisu daty. Akcesoria tego typu mogą okazać się wspaniałą propozycją nie tylko dla dużych firm korporacyjnych, ale również dla niewielkich przedsiębiorców, którzy chcą poszerzyć funkcję tradycyjnej pieczątki.